HJHansen Group

Hos HJHansen Recycling Group står vi klar til at hjælpe dig og din virksomhed med rådgivning om de løsninger, som I har brug for. 

Vores kundeservice står klar til at hjælpe med spørgsmål til levering, afhentning og anden vejledning. Ring på 6310 9110 eller mail info@hjhansen.dk

Vores specialister i jern og metaller er klar til at guide dig og din virksomhed til den rigtige genanvendelse af netop de materialer, som I har. Find den ekspert, I leder efter her:

Personlig kontakt

Randi ChristensenKontorassistentrc@hjhansen.dk29 31 22 88
Birthe PlougExportassistentbip@hjhansen.dk63 10 91 78
Karin Elise MølleLogistikassistentkem@hjhansen.dk63 10 91 75
Kennet HembergMarknadsföringskonsult - Sverigekhe@hjhansen.se+46 705 18 85 84
Christoffer ClavilleSpeditörchc@hjhansen.dk40 11 57 45
Bo SandemandProduktchef - järnbos@hjhansen.dk24 84 17 42
Anne PovelsenLogistikassistentapo@hjhansen.dk63 10 91 74
Henriette ChristensenHR-chefhc@hjhansen.dk63 10 92 32
Anne-Dorthe KlokKey Account Manager - kommuner og affaldsselskaberadk@hjhansen.dk61 22 04 63
Kennet HembergMarknadsutvecklingschefkhe@hjhansen.se+46 70-518 85 84
Britt BruhnProduktchef - Rostfritt stål, bly, WEEE och miljöprodukterbrb@hjhansen.dk26 70 16 76
Britt JensenSpeditörbje@hjhansen.dk63 10 91 72
Ditte Leu JohannesenMarknadsdirektör - Danmarkdil@hjhansen.dk61 20 75 05
Helle VollerupSales Service Managerhev@hjhansen.dk61 55 48 15
Jens Christian JuulMarknadskonsult - Nordjyllandjcj@hjhansen.dk61 13 13 85
Jes HansenErbjudandeansvarig Rivningjes@hjhansen.dk20 83 89 07
Jeanne JørgensenKey Account Manager - Skrothandlare Sydjylland, Fyn och Själlandjjo@hjhansen.dk21 49 19 69
Christian BonnicksenSegmentchef – Industricbo@hjhansen.dk63 10 91 31
Oganes OganesianProduktionschefogo@hjhansen.dk26 14 67 60
Kevin Frost-LarsenAvdelningschef rivningkfl@hjhansen.dk63 10 92 51
Jesper T PedersenFörsäljningsdirektör - metallskrotjtp@hjhansen.dk61 55 16 23
Henrik VestergaardKey Account Manager - Skrotspecialistenhve@hjhansen.dk29 77 91 63
Kim Schroll NielsenAvdelningschef Miljöksn@hjhansen.dk25 19 62 73
Mogens Bach ChristensenAdministrerende direktørmbc@hjhansen.dk21 48 57 10
Nanna RosenbækProduktchef - kablar och elmotorernro@hjhansen.dk20 58 03 65
Lars HaunstrupProduktionsdirektørlah@hjhansen.dk40 10 63 83
Kurt Søndergaard JensenSegmentchef – Autoophugksj@hjhansen.dk60 92 96 43
Rebekka Lorentzen Storgaardkommunikations- och marknadschefrls@hjhansen.dk22 77 53 21
Line Uth TheedMarknadskonsult - Fyn och Själlandlut@hjhansen.dk63 10 91 52
Martin Friis AaquistProduktchef - järnmfa@hjhansen.dk24 64 33 04
Steffen Simpson JonasenEkonomichefssj@hjhansen.dk20 53 56 49
Martin Skallerup KirkMarknadskonsult - Västjyllandmk@hjhansen.dk21 63 54 53
Michelle H. RosenlundLogistikassistentservice@hjhansen.dk63 10 91 79
Thomas Reeholm DueProduktchef - Aluminium, zink och zorbatrd@hjhansen.dk61 22 41 29
Torben Græns LarsenTeamchef - inkommande logistiktgl@hjhansen.dk63 10 92 49
Nicolai FoliTeamledare - logistiknfo@hjhansen.dk63 10 91 85
Sophus BorchBusiness Develop Manager - Wind Decomsbo@hjhansen.dk24 49 55 41
Trine Groth Marknadskonsult Midt- och Södra Jyllandtgr@hjhansen.dk24 44 04 36
Winnie QuistgaardKösamordnarewiq@hjhansen.dk63 10 92 74

Kontakta oss – ring eller skriv

Med sin omfattande erfarenhet kan HJHansen ge dig och ditt företag den optimala lösningen. Var god kontakta oss – så skall vi tillsammans hitta ett skräddarsydd paket som passar era behov.

    Låt oss komma i kontakt

    Jag har läst villkoren

    Vores adresser

    Find os her