Kontakt os

Hos HJHansen Recycling Group står vi klar til at hjælpe dig og din virksomhed med rådgivning om de løsninger, som I har brug for.

Vores kundeservice står klar til at hjælpe med spørgsmål til levering, afhentning og anden vejledning.

 

Åbningstider for kundeservice:

Ring på 63 10 91 00 eller mail info@hjhansen.dk

Mandag – torsdag: 08:00-16:00
Fredag: 08:00-15:30

Vores specialister i jern og metaller er klar til at guide dig og din virksomhed til den rigtige genanvendelse af netop de materialer, som I har.

Find den ekspert eller medarbejder, du leder efter her:

Dame, sælger, i blåt tøj sidder og præsenterer en folder for kunde.

Personlig kontakt


Warning: Undefined variable $show in /var/www/hjhansen.dk/public_html/wp-content/themes/Divi-child-template-tester-ny/lib/extra.php on line 427
Ann Holm AndersenØkonomichefash@hjhansen.dk63 10 92 88
Anne PovelsenKørselsassistent - indgående logistikapo@hjhansen.dk63 10 91 74
Anne-Dorthe KlokKey Account Manager - kommuner og affaldsselskaberadk@hjhansen.dk61 22 04 63
Annette S. JensenLønningsbogholderasj@hjhansen.dk51 14 65 75
Allan DahlProjektchef - Nedbrydningald@hjhansen.dk20 83 89 07
Asis AbukarSalgskonsulent Råstofferaab@hjhansen.dk61 13 13 78
Birthe PlougEksportassistent - kundeservicebip@hjhansen.dk63 10 91 78
Bo ØstergaardProduct Manager - Wind/Trafoboe@hjhansen.dk24 49 55 41
Bo SandemandKey Account Manager - Grossister og Importbos@hjhansen.dk24 84 17 42
Britt JensenSpeditør - udgående logistikbje@hjhansen.dk63 10 91 72
Britta Lund SkovBogholder - afregning af skrotleverandørerbls@hjhansen.dk63 10 91 34
Christian BonnicksenProduktchef - Kobbercbo@hjhansen.dk63 10 91 31
Ditte Leu JohannesenKommerciel direktør - CCO - Danmarkdil@hjhansen.dk61 20 75 05
Emil BjergAfdelingsleder - Teknisk afdelingebj@hjhansen.dk42 32 25 78
Emilie FaberKommunikation og marketingefa@hjhansen.dk21 94 69 90
Feline DamgaardMarketing- og Kommunikationskoordinator fda@hjhansen.dk29 70 31 10
Hanne VingaardKreditorbogholderhav@hjhansen.dk63 10 91 38
Heidi Danner NielsenBusiness Support Managerhdn@hjhansen.dk63 10 92 36
Helle VollerupKundeservicechefhev@hjhansen.dk61 55 48 15
Henriette ChristensenHR-chefhc@hjhansen.dk63 10 92 32
Henrik VestergaardProduktchef - Bly og Rustfrit stålhve@hjhansen.dk29 77 91 63
Jan Qvist HansenDirektør Bildemonteringjqh@hjhansen.dk40 45 99 14
Jeanne JørgensenSenior Key Account Manager - Skrothandlere Sønderjylland, Fyn og Sjællandjjo@hjhansen.dk21 49 19 69
Jens Christian JuulMarkedskonsulent/Nordjyllandjcj@hjhansen.dk61 13 13 85
Jesper T PedersenKommerciel Forretningsudviklingjtp@hjhansen.dk61 55 16 23
Julie Falsund AndersenQHSE-medarbejderjfa@hjhansen.dk21 94 02 65
Jørgen HansenDriftschef - Odense, Lindø, Middelfart, Taulov og Fredericia Havnjhs@hjhansen.dk51 28 43 83
Kasper Bay SimonsenSegmentchef for industrikas@hjhansen.dk28 89 22 56
Kenneth ChristiansenDriftschef - Jylland og Sjællandkch@hjhansen.dk30 90 46 31
Kevin Frost LarsenAfdelingsleder - Nedbrydningkfl@hjhansen.dk25 62 30 58
Kim Schroll NielsenLeder af QHSE-afdelingen ksn@hjhansen.dk25 19 62 73
Kurt Søndergaard JensenSegmentchef – Autoophugksj@hjhansen.dk60 92 96 43
Laila SkouTeamchef - udgående logistiklsk@hjhansen.dk61 65 08 12
Lars HaunstrupProduktionsdirektør - COOlah@hjhansen.dk40 10 63 83
Line Uth TheedMarkedskonsulent - Sydjylland, Fyn og Sjællandlut@hjhansen.dk28 91 89 77
Magnus DitlevsenTeknisk Supportmod@hjhansen.dk61 81 95 45
Martin Friis AaquistProduktchef - Jernmfa@hjhansen.dk24 64 33 04
Martin Skallerup KirkMarkedskonsulent mk@hjhansen.dk21 63 54 53
Michelle H. RosenlundLogistikassistent - indgående logistikservice@hjhansen.dk63 10 91 79
Mogens Bach ChristensenAdministrerende direktørmbc@hjhansen.dk21 48 57 10
Morten B. AndersenSustainability Managermba@hjhansen.dk20 59 93 12
Nanna RosenbækProduktchef - Kablernro@hjhansen.dk20 58 03 65
Nicklas Rex RindomLogistikelev - udgående logistiknir@hjhansen.dk28 18 52 90
Oganes OganesianDriftschef - Østogo@hjhansen.dk26 14 67 60
Rasmus Skou OldenborgSupply Chain- og Logistikdirektørrso@hjhansen.dk63 10 91 76
Rebekka Lorentzen StorgaardKommunikations- og marketingchef (barsel)rls@hjhansen.dk22 77 53 21
Stefan VibækMarkedskonsulent - Vest, Midt- og Østjyllandsvi@hjhansen.dk30 90 44 84
Steffen Simpson JonasenØkonomidirektørssj@hjhansen.dk20 53 56 49
Thomas JessenProduktchef WEEEtkj@hjhansen.dk61 13 65 03
Thomas Reeholm DueProduktchef - Aluminium, zink og zorbatrd@hjhansen.dk61 22 41 29
Tina DehnfjeldMarketingkoordinatortds@hjhansen.dk
Tom ProbanskyDriftschef - Vesttpr@hjhansen.dk21 20 97 60
Torben Græns LarsenTeamchef - indgående logistiktgl@hjhansen.dk63 10 92 49
Ulrik Skafte-PedersenStrategisk Indkøberusp@hjhansen.dk20 64 15 13
Wing ZhuRepræsentant i Kinawiz@hjhansen.dk+86 136 4186 3833
Winnie QuistgaardKørselsdisponent - indgående logistikwiq@hjhansen.dk63 10 92 74

Kontakt os - Ring eller mail

Med vores omfattende ekspertise kan HJHansen rådgive dig og dit firma om de bedste løsninger. Kontakt os, og vi vil give dig et skræddersyet tilbud gennem tæt dialog.

 

 

    Lad os tage kontakt

    Indskriv denne kode: captcha
    Jeg har læst betingelserne