Hvem vil du kontakte?

Vis
Mogens Bach ChristensenAdministrerende direktørmbc@hjhansen.dk+4521485710
Ditte LeuMarkedschef Danmarkdil@hjhansen.dk+4561207505
Jens Christian JuulMarkedskonsulent/Nordjyllandjcj@hjhansen.dk+4561131385
Martin Skallerup KirkMarkedskonsulent/Vestjyllandmk@hjhansen.dk21 63 54 53
Anne-Dorthe KlokMarkedskonsulent Fyn og Sjællandadk@hjhansen.dk+45 61 22 04 63
Trine GrothMarkedskonsulent Midt- og Sydjyllandtgr@hjhansen.dk+4524440436
Henrik VestergaardKey Account Managerhve@hjhansen.dk+4529779163
Jeanne JørgensenKey Account Manager Skrothandlere Sønderjylland, Fyn og Sjællandjjo@hjhansen.dk+45 21 49 19 69
Morten B. AndersenKey Account Manager - Offentlige virksomhedermba@hjhansen.dk+4520599312
Martin Friis AaquistProduktchef - Særlige jernkvalitetermfa@hjhansen.dk+4524643304
Jesper T. PedersenSalgschef - Metallerjtp@hjhansen.dk+4561551623
Britt BruhnProduktchef - Rustfri stål, bly og Miljøvarerbrb@hjhansen.dk+4526701676
Thomas Reeholm DueProduktchef - Aluminium og zinktrd@hjhansen.dk+4561224129
Nanna RosenbækProduktchef - Kabler og Elmotorernro@hjhansen.dk+4520580365
Kurt Søndergaard JensenSegmentansvarlig - Autoksj@hjhansen.dk+4560929643
Kevin Frost LarsenAfdelingsleder - Nedbrydningkfl@hjhansen.dk+4525623058
Lennart KristensenSalgschef Nedbrydninglek@hjhansen.dk+4540501594
Jes HansenTilbudschef - Nedbrydningjes@hjhansen.dk+4520838907
Sylvester HagelskjærSalgskonsulent - råstoffersyh@hjhansen.dk+4561131378
Sophus BorchProduktchef - Ressourceaffaldsbo@hjhansen.dk+4524495541
Heidi Danner NielsenBusiness Supporthdn@hjhansen.dk+4563109236
Rasmus Skou OldenborgSupply Chain- og Logistikdirektørrso@hjhansen.dk+45 63 10 91 76
Nicolai FoliTeamchef - Udgående logistiknfo@hjhansen.dk+4563109185
Britt JensenSpeditørbje@hjhansen.dk+45 63 10 91 72
Helle VollerupMarkedssupport chefhev@hjhansen.dk+4561554815
Birthe PlougEksportassistentbip@hjhansen.dk+4563109178
Torben Græns LarsenTeamchef - indgående logistiktgl@hjhansen.dk+4563109249
Winnie QuistgaardKørselsdisponentwiq@hjhansen.dk+4563109274
Michelle H. RosenlundLogistikassistentservice@hjhansen.dk+4563109100
Anne PovelsenKørselsassistentapo@hjhansen.dk+4563109174
Lars HaunstrupProduktionsdirektør - COOlah@hjhansen.dk+4540106383
Bent Juhler HansenAfdelingsleder Produktionbh@hjhansen.dk29 62 01 30
Jørgen HansenDriftschef - Odense og Lindøjhs@hjhansen.dk+4551284383
Oganes OganesianDriftschef - Østogo@hjhansen.dk+4526146760
Tom ProbanskyDriftschef - Vesttpr@hjhansen.dk+4521209760
Anton Fuglsang KorfitsenDriftschef Region Nordjyllandak@hjhansen.dk21 23 46 28
Anders SiefertTeknisk chefasi@hjhansen.dk+4540144456
Kim Schroll NielsenLeder af QHSE-afdelingen ksn@hjhansen.dk+4525196273
Sabina RicevutoR&D Projektledersar@hjhansen.dk+45 24 92 71 30
Steffen Simpson JonasenØkonomidirektørssj@hjhansen.dk+4520535649
Niels Henrik EgebjergIT-chefnhe@hjhansen.dk+45 61208610
Bo SandemandProduktchef - Jern bos@hjhansen.dk+45 24 84 17 42
Henriette ChristensenHR-chefhc@hjhansen.dk+4563109232
Hanne VingaardKreditorbogholderhav@hjhansen.dk+45 63 10 91 38
Britta Lund SkovBogholder - afregning af skrotleverandørerbls@hjhansen.dk+45 63 10 91 34
Ann Holm AndersenFinance controllerash@hjhansen.dk+45 63 10 92 88
Dorthe V.DueControllerdvd@hjhansen.dk+4563109135
Lene HansenControllerleh@hjhansen.dk+4563109207
Kirsten DinesenKontorassistentkd@hjhansen.dk+4563109139
Rikke Juul Sønderbergkontorassistentrsj@hjhansen.dk75 50 99 55
Randi Christensenkontorassistentrc@hjhansen.dk63 10 91 14
Michael Kramerkontorassistentmik@hjhansen.dk76 33 99 17
Tina DehnfjeldMarketingkoordinatortds@hjhansen.dk

Find os her

a
Odense
Havnegade 110
5000 Odense C
Tlf. +45 63 10 91 00
Man-tors: 7-18 Shredder, 7-14.30 Metal
Fre: 7-17 Shredder, 7-14.00 Metal
b
Aalborg
Vulkanvej 13
9220 Aalborg Øst
Tlf. +45 96 32 12 12
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
c
Hadsund
Hobrovej 103
9560 Hadsund
Tlf. +45 98 57 22 77
Man-tors: kl. 7 - 15
Fre: kl. 7 - 13.30
d
Skive
Killesmosevej 25
7800 Skive
Tlf. +45 97 52 52 11
Man-tors: kl. 6 – 16.05
Fre: Lukket
e
Holstebro
Energivej 17
7500 Holstebro
Tlf. +45 97 42 39 55
Man-tors: kl. 7.30 – 15.30
Fre: kl. 7.30 – 15
f
Aarhus
Manilavej 2
8000 Århus C
Tlf. +45 86 93 40 50
Man-tors: kl. 7.30 - kl. 15.30
Fre: kl. 7.30 til 15
g
Taulov
Prinsessens Kvartér 6, Taulov
7000 Fredericia
Tlf. +45 76 33 99 00
Man – Tors: kl. 7.00 - 16.00
Fredag: 7.00 - 14.00
h
Korsør
Norvangen 19
4220 Korsør
Tlf. +45 63 10 92 80
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
i
Prøvestenen
A-vej 13
2300 København S
Tlf. +45 26 14 67 60
Man-tors: kl. 7 - 15.30
Fre: kl. 7 - 14.30

Ring eller skriv

HJHansen kan med vores store knowhow rådgive dig og din virksomhed om de bedste løsninger. Kontakt os, så kan vi gennem en tæt dialog give dig et skræddersyet tilbud.

    Designed by fingerspitz*