Hvem vil du kontakte?

Vis
Mogens Bach ChristensenAdministrerende direktørmbc@hjhansen.dk+45 21 48 57 10
Ditte LeuMarkedschef Danmarkdil@hjhansen.dk+45 61 20 75 05
Jens Christian JuulMarkedskonsulent/Nordjyllandjcj@hjhansen.dk+45 61 13 13 85
Henrik VestergaardMarkedskonsulent Midt- og Sydjyllandhve@hjhansen.dk+45 29 77 91 63
Trine GrothMarkedskonsulent Fyn og Sjællandtgr@hjhansen.dk+45 24 44 04 36
Morten B. AndersenKey Account Manager - Offentlige virksomhedermba@hjhansen.dk+45 20 59 93 12
Kurt Søndergaard JensenSegmentansvarlig - Autoksj@hjhansen.dk+45 60 92 96 43
Jeanne JørgensenKey Account Manager Skrothandlere Sønderjylland, Fyn og Sjællandjjo@hjhansen.dk+45 21 49 19 69
Michael D. EnevoldsenKey Account Manager Skrothandlere/Nedbrydere Jyllandmde@hjhansen.dk+45 40 33 96 99
Martin Friis AaquistProduktchef - Særlige jernkvalitetermfa@hjhansen.dk+45 24 64 33 04
Erling M. NielsenProduktchef - Jernemn@hjhansen.dk+45 20 15 23 83
Jesper T. PedersenSalgschef - Metallerjtp@hjhansen.dk+45 61 55 16 23
Britt BruhnProduktchef - Rustfri stål, bly og Miljøvarerbrb@hjhansen.dk+45 26 70 16 76
Thomas Reeholm DueProduktchef - Aluminium og zinktrd@hjhansen.dk+45 61 22 41 29
Nanna RosenbækProduktchef - Kabler og Elmotorernro@hjhansen.dk+45 20 58 03 65
Kevin Frost LarsenAfdelingsleder - Nedbrydningkfl@hjhansen.dk+45 25 62 30 58
Lennart KristensenSalgschef Nedbrydninglek@hjhansen.dk+45 40 50 15 94
Jes HansenTilbudschef - Nedbrydningjes@hjhansen.dk+45 20 83 89 07
Sylvester HagelskjærSalgskonsulent - råstoffersyh@hjhansen.dk+45 61 13 13 78
Sophus BorchProduktchef - Ressourceaffaldsbo@hjhansen.dk+45 24 49 55 41
Heidi Danner NielsenBusiness Supporthdn@hjhansen.dk+45 63 10 92 36
Rasmus Skou OldenborgLogistik og SCM Chefrso@hjhansen.dk+45 63 10 91 76
Franz DrøgemüllerSurveyorfdr@hjhansen.dk+45 26 37 16 50
Nicolai FoliTeamchef - Udgående logistiknfo@hjhansen.dk+45 63 10 91 85
Britt JensenSpeditørbje@hjhansen.dk+45 63 10 91 72
Helle VollerupMarkedssupport chefhev@hjhansen.dk+45 61 55 48 15
Anne-Dorthe KlokExportassistentadk@hjhansen.dk+45 63 10 91 77
Birthe PlougEksportassistentbip@hjhansen.dk+45 63 10 91 78
Torben Græns LarsenTeamchef - indgående logistiktgl@hjhansen.dk+45 63 10 92 49
Winnie QuistgaardKørselsdisponentwiq@hjhansen.dk+45 63 10 92 74
Michelle H. RosenlundLogistikassistentservice@hjhansen.dk+45 63 10 91 00
Anne PovelsenKørselsassistentapo@hjhansen.dk+45 63 10 91 74
Lars HaunstrupProduktionsdirektør - COOlah@hjhansen.dk+45 40 10 63 83
Jørgen HansenDriftschef - Odense og Lindøjhs@hjhansen.dk+45 51 28 43 83
Oganes OganesianDriftschef - Østogo@hjhansen.dk+45 26 14 67 60
Tom ProbanskyDriftschef - Vesttpr@hjhansen.dk+45 21 20 97 60
Anders SiefertTeknisk chefasi@hjhansen.dk+45 40 14 44 56
Kim Schroll NielsenMiljøkonsulentksn@hjhansen.dk+45 25 19 62 73
Sabina RicevutoR&D Projektledersar@hjhansen.dk+45 24 92 71 30
Steffen Simpson JonasenØkonomidirektørssj@hjhansen.dk+45 20 53 56 49
Henriette ChristensenHR-chefhc@hjhansen.dk+45 63 10 92 32
Marianne LorenzenIT-chefmlo@hjhansen.dk+45 21 64 95 91

Find os her

a
Odense
Havnegade 110

5000 Odense C

Tlf. +45 63 10 91 00
Man-tors: 7-18 Shredder, 7-16 Metal
Fre: 7-17 Shredder, 7-15.30 Metal
b
Aalborg
Vulkanvej 13

9220 Aalborg Øst
Tlf. +45 96 32 12 12
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
c
Hadsund
Hobrovej 103

9560 Hadsund
Tlf. +45 98 57 22 77
Man-tors: kl. 7 - 15
Fre: kl. 7 - 13.30
d
Aarhus
Manilavej 2
8000 Århus C
Tlf. +45 86 93 40 50
Man-tors: kl. 7.30 - kl. 15.30
Fre: kl. 7.30 til 15
e
Skive
Killesmosevej 25

7800 Skive
Tlf. +45 97 52 52 11
Man-tors: kl. 6 – 16.05
Fre: Lukket
f
Holstebro
Energivej 17

7500 Holstebro
Tlf. +45 97 42 39 55
Man-tors: kl. 7.30 – 15.30
Fre: kl. 7.30 – 15
g
Korsør
Norvangen 19

4220 Korsør
Tlf. +45 63 10 92 80
Man-tors: kl. 7.30 - 15.30
Fre: kl. 7.30 - 15.00
h
Prøvestenen
A-vej 13

2300 København S
Tlf. +45 26 14 67 60
Man-tors: kl. 7 - 15.30
Fre: kl. 7 - 14.30

Ring eller skriv

HJHansen kan med vores store knowhow rådgive dig og din virksomhed om de bedste løsninger. Kontakt os, så kan vi gennem en tæt dialog give dig et skræddersyet tilbud.

Designed by fingerspitz*